pulskaszub.pl

pulskaszub.pl

gdzie nocowac camping

gdzie nocowac camping Colonial Williamsburg pełna zwiedzanie obejmie wizytę w 18 wieku zabytkowych budynków, takich jak Kapitolu i siedziba sądu, Szpitala Publicznego 1773, Raleigh Tavern, a Peyton Randolph House.

kancelaria-stg.pl

Jamestown Settlement Virginia

gdzie nocowac camping

Jamestown Settlement jest odtworzenie pierwszej angielskiej osady Jamestown w Wirginii, Island.windmar.com.pl/katalog-produktow-i-uslug/montaz-okien grupy podróży student będzie zobaczyć repliki statków, które złożyły podróż z Anglii: Discovery, na Godspeed i Susan Constant. Będą wprowadzić żywej historii wystawę indyjskich wsi i zobaczyć odtworzenie James Fort, gdzie koloniści pierwszy mieszkał. To interaktywne podejście do historii, zwany żywej historii, a nawet aktywnego uczenia się przez niektórych nauczycieli, jest to świetny sposób na zaangażowanie uczniów w naukę o epoce kolonialnej.

Materiały dydaktyczne wycieczka student Waszyngtonu i Williamsburgu / Jamestown jest równoważona przez zabawy i doświadczeń edukacyjnych. Studenci korzystają z przewodnikiem z Waszyngtonu i zabytkowego Williamsburg i historii życia programów edukacyjnych w osadzie Jamestown. Z takim podejściem do podróży edukacyjnych, uczniowie otrzymują duże doświadczenie uczenia się, a także wycieczkę do zapamiętania na całe życie.

Artykuł dzięki: